SP Düzköy ılçe Başkanlığına Hasan Durmuş Seçildi


Saadet Partisi (SP) Düzköy ılçe Kongresi’nde Başkanlığa seçilen Hasan Durmuş, temiz, ahlaklı ve milli bir siyaset anlayışının parçası olarak çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

SP Düzköy ılçe Kongresi, Belediye Kültür Merkezi salonunda dün yapıldı. Kongreye SP GıK Üyesi Dursun Ali Düzenli, ıl Müfettişi Halil Aydın, ıl Başkan Vekili şakir şahintaş ve teşkilat mensuplarının yanı sıra Düzköy Belediye Başkanı Salih Bakal da katıldı. Faaliyet ve hesap raporlarının okunduğu kongrede, yapılan oylama sonucu eski yönetim ibra edildi.

Daha sonra yapılan oylamada Hasan Durmuş, SP Düzköy ılçe Başkanı seçildi. Seçim dönemi yoğun çalışmalar yaptıklarını, bu temponun yeni yönetimle aynı istikrar ve kararlılıkla sürdürüleceğini vurgulayan Durmuş, eski yönetime de yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Kendisine bu göreve layık görenlere de teşekkür eden Durmuş, “Temiz, ahlaklı, milli bir siyaset anlayışının parçası olarak, bu anlayışın gerektirdiği gibi çalışmaları yapacağız ve Düzköylü hemşehrilerimize layık olmaya çalışacağız” dedi.{test}

Eski ılçe Başkanı Tayyar Akyıldız da yeni seçilen yönetime desteğinin süreceğini ifade etti.

Hasan Durmuş başkanlığındaki SP Düzköy ılçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:

“Ali Dülger, Murat Öztürk, Bülent Akdeniz, Ali Kemal Tirgil, şenol Samast, Fethullah Akdemir, Berat Bakal, Yener Öztürk, Yusuf Kara, Turgay Bakal, Ali Küçüker, Günaydın Karbuz, Halil Akgümüş, Talat Tirgil, Fethi Baykuş, Murat Turali, Selahattin Zafer, Murat Akdoğan, Cafer Zafer, şerif Kandemir ve Ali Durmuş”

Related Posts

1 Comment

Comments are closed.